Ferie!


Od piątku w końcu zaczęły się u mnie ferie! Ostatnie tygodnie spędzałam na nauce, więc te dwa tygodnie wolnego są niczym zbawienie ;d

W ramach wolnego wybrałam się do Krakowa, magicznego miasta, do którego uwielbiam wracać <3 Kto jeszcze uwielbia Kraków? Łapki w górę! Jutro planuję iść do Fabryki Schindlera i już nie mogę się doczekać.

Co do postów, planuję napisać jakieś zapowiedzi. Ostatnio też przeczytałam niesamowitą książkę, pt.: "Złodziejka książek" - polecam ją jak najbardziej! Jest po prostu wspaniała! Oprócz tego powoli kończę "Ucztę dusz", więc wkrótce  możecie się spodziewać recenzji.

 Kto jeszcze doczekał się w końcu ferii? Lubicie Kraków równie bardzo, jak ja? :)
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

7 komentarzy:

 1. Ja w końcu się doczekałam :)Nie wiem, jak jest w Krakowie, ponieważ nigdy tam jeszcze nie byłam :D Za to ja ferie spędzam w Rabce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kraków jest piękny, chętnie wybrałabym się tam ponownie :)
  Miłego odpoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ferie <3 Też mam! :D W Krakowie byłam kilka razy, ale tylko raz coś zwiedzałam itd. :P Złodziejkę baaardzo lubię!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uwielbiam Kraków, choć dawno mnie tam nie było... Trzeba to zmienić ;) A do "ferii" mam jeszcze ponad 2 tygodnie - wtedy kończę sesję ;)
  Udanego wypoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja miałem ferie jako pierwszy chyba, już kilka tygodni temu, więc pozostaje mi zazdrościć i życzyć mile spędzonego czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja już niestety nie posiadam ferii, a to szkoda... Kraków jest niesamowity:))

  OdpowiedzUsuń