Podsumowanie 2013r. i życzenia


Tak, moi Drodzy. Nadszedł ten dzień, w którym będziemy żegnać stary rok i witać nowy - 2014. Nie wiem, jak Wy, ale ja się już nie mogę doczekać - normalnie, jak nigdy! Czuję, że będzie to szczęśliwy rok, czego i Wam życzę. Spełnijcie wszystkie swoje postanowienia noworoczne i zawsze dążcie do celu. Sprawcie, aby ten nowy rok był dużo, dużo lepszy od poprzedniego, a dzisiejszego dnia życzę Wam oczywiście udanego sylwestra! :)

Jeżeli o podsumowanie 2013r. chodzi, nie będę się za dużo rozpisywać. Wciąż nie mogę uwierzyć, że tak długo jestem tu z Wami - niedługo minął 3 lata! Staram się rozwijać swojego bloga i może nie wychodzi mi to jakoś szczególnie dobrze, to się nie poddaję. Chcę, aby było to przyjemne miejsce przede wszystkim dla Was, czytelników, znajomych z tej blogosfery. Dziękuję Wam ogromnie, że jesteście tu ze mną i wciąż przybywacie. Gdyby nie Wy, to tego bloga pewnie już dawno by nie było. Dziękuję także wszystkim osobom, autorom, którzy dali mi możliwość do współpracy, chociaż nie zawsze przyjmowałam Wasze propozycje.

Ilość przeczytanych książek spadła i nie udało mi się spełnić mojego celu, czyli poznanie 52 pozycji. Oczywiście 2014r. będzie pod tym względem lepszy... oczywiście... musi być! Za dużo książek na tym świecie, żebym sobie pozwalała na tak mało czytania. Ilość napisanych recenzji to jakieś 37 - zarówno książek, jak i filmów. Warto także zauważyć, że tym razem liczba postów prawie osiągnęła 80, gdzie w poprzednich latach było równo 35!

Miało być krótko... musicie mi wybaczyć, ale jak już się rozpisałam, to ciężko mi było skończyć. Jeszcze raz dziękuję Wam za to, że jesteście i spotykamy się po Nowym Roku! ;)
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

10 komentarzy:

 1. wyniki i tak są dobre. Gratuluje ich i życzę, by 2014 był jeszcze lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego nowego roku! Oby następny (pod każdym możliwym względem) był jeszcze lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego Nowego Roku, zadowalających Cię wyników czytelniczych i wszystkiego dobrego! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Za dużo książek na tym świecie, żebym sobie pozwalała na tak mało czytania." to aż da się cytować :D Także wierzę, że 2014 będzie lepszy i już nie mogę się go doczekać ;) Najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jakoś wyjątkowo mało czytałam w tym roku :(

  OdpowiedzUsuń
 6. ja mam nadzieję, że na koniec 2014 chociaż takimi wynikami będę mogła się poszczycić :) gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę Ci samych sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego dobrego w nowym roku:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Za Toba naprawdę dobry rok! Oby kolejny był jeszcze lepszy! :)

  OdpowiedzUsuń