Zapowiedzi filmowe [WRZESIEŃ]


Ostatnio były zapowiedzi książkowe, dzisiaj czas na kino. Ciekawa jestem "W ukryciu" oraz "Następny jesteś ty". Już nie mogę się doczekać, aż będzie mi dane je obejrzeć :)
A was zainteresowały jakieś filmy? 

 
"NASTĘPNY JESTEŚ TY"
Premiera: 06.09.2013r.

Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się wyjątkowo utalentowanym zabójcą.
Rewelacyjnie przyjęty przez krytyków i publiczność podczas światowej premiery na festiwalu filmowym w Toronto, wymieniany jako jeden z nowych klasyków gatunku film jest dziełem młodego utalentowanego reżysera Adama Wingarda. W rolach głównych występują: Sharni Vinson, Nicholas Tucci, Wendy Glenn, Sarah Myers i Amy Seimetz. Autorem scenariusza jest Simon Barrett.
"RIDDICK"
Premiera: 06.09.2013r.

Trzecia odsłona słynnej serii science-fiction, którą zapoczątkowały filmy „Pitch Black” i „Kroniki Riddicka”. Saga zrobiła niebywałą karierę na całym świecie, wykraczając poza świat filmu fabularnego. Do tej pory na podstawie przygód Riddicka powstały trzy gry komputerowe, wiele krótkometrażowych animacji i kolekcjonerskie figurki budując złożony świat tej fascynującej sagi. W tytułowej roli występuje gwiazdor „Szybkich i wściekłych” Vin Diesiel.
Zdradzony przez przyjaciół i pozostawiony na obcej planecie Riddick musi przetrwać w walce ze śmiertelnie groźnymi wrogami. Staje się jeszcze potężniejszy i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Łowcy nagród ścigający go przez całą galaktykę staną się jedynie pionkami w grze, dzięki której Riddick rozpocznie odsiecz swojej planety, stojącej w obliczu zagłady."W UKRYCIU"
Premiera: 06.09.2013r.

Radom, lata 1940. Ojciec głównej bohaterki Janki ukrywa w domu córkę przyjaciół - ekscentryczną i piękną Ester. Z upływem czasu Janka coraz bardziej zaczyna interesować się niechcianym gościem. Między kobietami wytwarza się silna więź erotyczna. Skazane przez los na samotność, spragnione miłości wpadają w sidła wcześniej nieznanych emocji. To opowieść o tym jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Janka z kruchej i strachliwej kobiety na oczach widza przeistacza się w silną, gotową do walki o miłość kobietę.
"PARANOJA"
Premiera: 13.09.2013r.

Najnowocześniejsze technologie warte miliardy dolarów, strzeżone przez dwie wielkie korporacje. Dwaj potężni biznesmeni walczący ze sobą wszelkimi dostępnymi metodami. Młody wybitny inżynier, który staje się narzędziem w ich rękach.
Błyskawiczna droga na szczyt. Wielkie pieniądze. Kobiety i zaszczyty. Ten raj staje się pułapką. Wszechobecna inwigilacja, osaczające intrygi, bezpardonowa walka, w której ludzie stają się pionkami i uderzająca świadomość: z tej matni nie ma ucieczki. Ale można podjąć walkę.

"CZAS NA MIŁOŚĆ"
Premiera: 20.09.2013r.

Po pewnym wyjątkowo kiepskim sylwestrze ojciec zdradza Timowi tajemnicę: mężczyźni w ich rodzinie mogą podróżować w czasie. Tim nie może zmienić historii, ale może zmienić to, co przytrafia mu się w życiu – więc decyduje się uczynić świat lepszym miejscem, znajdując sobie dziewczynę.
Nawet z niezwykłymi umiejętnościami nie jest to łatwe, ale gdy Tim spotyka Mary zakochuje się po uszy. Niefortunny wypadek w czasie podróży w czasie sprawia jednak, że… nigdy się nie spotkali. Tim musi więc spotkać Mary po raz pierwszy jeszcze raz… i jeszcze raz… i jeszcze raz, aż ostatecznie zdobywa jej serce.

Potem Tim używa swego daru, by jego oświadczyny były idealne, ślub wspaniały, a życie toczyło się gładko. Ale nie sposób uchronić siebie i rodziny przed codziennymi problemami, i nawet podróże w czasie tego nie załatwią. Bo też i większość rzeczy w życiu podróży w czasie nie wymaga.

Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

8 komentarzy:

 1. Prawdopodobnie obejrzę Paranoję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Czas na miłość" obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cos nic mnie nie zachęca, ale poczekam do pierwszych opini

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wszystkie komedie romantyczne z R. McAdams to i ta zostanie przeze mnie obejrzana. Nadal zastanawiam się, dlaczego nadal je oglądam... Ciekawi mnie też "Paranoja" i "W Ukryciu". Już sama nie wiem na co się wybrać do kina.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Następny jesteś Ty" i "Paranoja " zapowiadają się dość interesująco :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę się doczekać tych premier :D Zwłaszcza "Paranoi" :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak będzie buro i niesympatycznie za oknem, to się na pewno zaopatrzę w ostatnią komedię romantyczną. Przynajmniej mogę być pewna happy endu:)
  written-by-bird.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie obejrzę "Czas na miłość" - ze względu na wątek podróży w czasie. :)

  OdpowiedzUsuń