Zmiany - prośba o radę!

Ci, co mnie znają już jakiś czas, zapewne wiedzą, jak z wielkim zamiłowaniem majstruję przy szablonie bloga. Nawet nie chcę zliczać, ile odsłon Entre Las Letras mogliście zobaczyć, ale nic na to nie poradzę - po prostu uwielbiam odświeżać wygląd mojego bloga, gdy tylko znudzi mi się jego poprzednia wersja (czyt. bardzo często!). 

Zmian jest dużo. Długo nie mogłam się zdecydować na jednokolumnową wersję, ale w końcu się pokusiłam. Wciąż nie jestem pewna, co do ostatecznego wyglądu i nie mam pojęcia na jakie zmiany mnie jeszcze najdzie. I tu przychodzę z zapytaniem (a raczej kilkoma): Co myślicie o takim szablonie? Strona ładuje się szybko, czy sprawia jakieś problemy - zacina się, itd.? Czy jest ona czytelna, czy wolicie poprzednią wersję (klasyczną z bloggera)? Jakieś inne uwagi? Zobaczcie też na stronę główną i napiszcie, co myślicie o tych zdjęciach odsyłających do danych postów (dobra, nie wiem, jak to nazwać, ale wierzę, że będziecie wiedzieli, o co mi chodzi ;d).

Bardzo Was proszę o pisanie swoich opinii, bo zależy mi przede wszystkim, aby moim czytelnikom było tu jak najlepiej. Strona wymaga jeszcze kilku poprawek. Chociażby rozwijane na górze menu nie zostało jeszcze przeze mnie ruszone, więc nawet na niego nie zwracajcie uwagę! Na dzisiaj mam już po prostu dość tego całego html!

Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

12 komentarzy:

 1. czarna nazwa bloga na białym tle prezentuje się bardzo elegancko i klasycznie. Nie zmieniałabym tego. Krytycznych uwag nie mam, więc to tyle z mojej strony

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie tylko obraz jest bardzo rozszerzony i przez to dziwnie się czyta. Dodałabym choć odrobinę marginesów, ale poza tym szablon jest świetny. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nie ma takiego problemu, ale spróbuję coś z tym zrobić ;d

   Usuń
 3. Fajny minimalizm. Ostatnio tez grzebałam, i byłabym sobie nieźle napsuła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko ładnie, tylko jeszcze Menu na górze zaktualizuj ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przerzucenie wszystkiego z bocznego paska na dół wiąże się z tym, że wiele osób może po prostu tam nie trafić, bo zobaczą tylko post z recenzją i nie będą szukali dalej. Dużym ułatwieniem byłoby chociaż stworzenie pod tytułem bloga zakładek do kontaktu itd. Osoba, która wchodzi na Twoją stronę, poświęca jej około 8 sekund - jeśli przez ten czas nie zainteresujesz odbiorcy, po prostu już więcej tu nie wróci. Ale pomysł z czarnym tłem i białym tytułem bloga jest super- bardzo elegancko to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za radę, menu jest na górze, ale jeszcze zastanowię się nad umieszczeniem ważniejszych rzeczy pod tytułem bloga :)

   Usuń
 6. Nowy wystrój bloga jest w porządku, chociaż nie ukrywam, że poprzedni był praktyczniejszy. Czasami czytam u Ciebie recenzje wstecz i muszę zjeżdżać na sam dół, aby poszukać tytułu w archiwum. Proponuje też zmniejszyć czcionkę, bo ta jest o dwa stopnie za duża. Oczy męczą się bardzo szybko. Poza tym zastrzeżeń nie mam i zazdroszczę, że masz pomysły na nowe szablony :d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dwa pytania:
   1. Zamierzasz coś zrobić z tymi stronami u samej góry po naciśnięciu plusa?
   2. Skąd wzięłaś te odnośniki na fb, twittera itd? Gdzie nie zaglądnę, wszędzie są inne :)

   Usuń
  2. Wiem, czcionka za duża i sama planowałam ją zmienić ;d
   1. Tak, pisałam o tym w poście.
   2. Były już w szablonie.

   Usuń
  3. 1. Hmm, musiałam przeoczyć. Moja wina!

   Usuń
 7. Mnie się bardzo podoba. Ostatnio lubię takie proste szablony, bo są funkcjonalne i ładnie wyglądają :) Sama też lubię majstrować przy szablonach i właśnie pracuję nad klasycznym wystrojem mojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń