Zapowiedzi filmowe [CZERWIEC]W końcu powracam do Was zza światów! A tak na poważnie to szkoła (tak, tak, słyszeliście już o niej wiele razy!) nie daje mi spokoju i mam mnóstwo nauki. Pozostaje być z myślą, że jeszcze TYLKO miesiąc :) 
Co więcej, już kilka razy próbowałam napisać ten post, ale cały czas opisy pokazywały się nie tak, jak powinny. Mam nadzieję, że tym razem wszystko wyjdzie dobrze!

[EDIT] Niestety nie udało się dodać tego posta bez problemów. Tworzyłam go ze sto razy, a za każdym razem ten sam problem - na niektórych okładkach nie chce pokazać się opisać. Nie mam siły robić to od nowa, więc po prostu Wam te filmy podlinkowałam do filmweb.pl. I tak też chyba zacznę robić, bo te problemy zaczynają (delikatnie mówiąc ;d) mnie denerwować.[najedź na obrazek lub na niego naciśnij, aby przeczytać opis]


tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny 

Zainteresował Was któryś z tych filmów? :)
Jak dla mnie czerwiec pod względem premier filmowych zapowiada się dość średnio. Ciekawa jestem: "Noc oczyszczenia", "WADJDA" ("Dziewczynka w trampkach"), "Mój przyjaciel wróg" i "Tylko Bóg wybacza".

Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

9 komentarzy:

 1. Z niecierpliwością czekam na Kac Vegas III :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z czystej ciekawości wybiorę na "Kac Vegas III", a także na nowy film z Ryanem Goslingiem "Tylko Bóg wybacza". A może jeszcze "Wajda"?

  OdpowiedzUsuń
 3. ,,L'écume des jours" wydaje mi się najbardziej interesujące.

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkie filmy mnie zainteresowały:)O większości nie słyszałam, ale na "Mój przyjaciel wróg", "Idealne matki" i "Tylko Bóg wybacza" czekałam od dawna.

  OdpowiedzUsuń
 5. '100 lat po ziemi' moze być ciekawe. Widze, ze gra tam ojciec z synem, zobacyzmy co z tego bedzie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno pójdę do kina na "1000 lat po ziemi"! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mogę doczekać się "Kac Vegas III", na pewno pójdę do kina. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wstyd się przyznać, ale idę na Supermana;)

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja chętnie pójdę na "The Bling Ring", żeby zobaczyć, jak się rozwija kariera Emmy Watson. ;)

  OdpowiedzUsuń